• Localization

Laboratorinis maitinimo blokas LM2596, pigiena.

Laboratorinis maitinimo blokas LM2596, pigiena.

Mėtėsi pas manęs impulsinis maitinimo blokas 32V, 2.5A. Seniai norėjau iš jo pasidaryti reguliuojamą maitinimo bloką, bet vis nerasdavau laiko. Taip pat turėjau nusipirkęs įtampos reguliatorių kurio maksimali srovė  išėjime 3A, įtampa reguliuojama nuo 35V iki 1.5V. Bėda tame, kad reguliatorius reguliuojasi su paderinamu potenciometru, o tai nelabai patogu. Pasinaudojau interneto platybėse rasta principine schema.

principine Skaityti visą

Oscilografas Rigol DS1052E ir jo matavimo ribų praplėtimas

Oscilografas Rigol DS1052E ir jo matavimo ribų praplėtimas

Pagaliau įsigijau oscilografą, tai kogero visų radijo mėgėjų svajonių objektas. Pasirinkau  DS1052E oscilografą, dėl nedidelės kainos iš vienos populiaros parduotuvės Klaipėdoje. Tuo metu jam buvo taikoma nemaža nuolaida, dėl kurios praktiškai neapsimokėjo siųstis iš ebay ar kitų elektroninių parduotuvių, plius garantija.

Skaityti visą

Loginis analizatorius ir oscilografas

Loginis analizatorius ir oscilografas

www.xoom.lt tiklapyje yra autoriaus straipsnis apie loginį analizatorių su cypress firmos čipu. Užtikau ebay plokštę su tokiu čipu CY7C68013A-56 plius EEPROM 24C128. Kol keliavo plokštė pagal šiame forume pateiktą medžiagą pasidariau plokštę. Naudojau tik dalį principinės schemos, palikau loginiams signalams apdoroti skirtą schemos dalį be DD4 mikroschemos. Taip pat palikau DD2, oscilografui.

Skaityti visą

AVR programatorius STK500v2 iš tuxgraphics

AVR programatorius STK500v2 iš tuxgraphics

Vieną dieną galutinai sugedo mano nešiojamas PC, nusipirkau kitą. Kaip tik reikėjo keliems užsakymams užprogramuoti kelias atmega`s, jungiu savo seną  AVR910 ir… neveikia. Paieškojus kame šaknys, tai pasirodo tokių programatorių bėda, kad gali puikiai veikti ant vieno pc, o ant kito ne. Kokį programatorių daryti ? Kadangi ankščiau mano AVR910 iš www.prottoss.com buvo perdarytas į STK500, tai ieškojau STK500 klono. Pasirinkau STK500 iš tuxgraphics. Jo privalumas, kad naudojama FTDI mikroschema, su kuria programatorių faktiškai galima jungti prie bet kokio pc USB. Skaityti visą