• Localization

RepRap Prusa V2 spausdina

Na va, prisiruošiau parodyti kaip veikia mano surinktas spausdintuvas. Spausdintuvą surinkau praeitais metais, tik vis neprisiruošdavau jo suderinti. Derinimas užima daug laiko, mano atveju gal net daugiau nei pats spausdintuvo surinkimas. Spausdinau ir ankščiau, atspausdinau įvores vaikų riedučių guoliams, keletą dalių pačiam spausdintuvui. Pneumatinio ginklo optikos bokštelį. Vakar atspausdinau 2014.02.28 arduino plokštės laikiklį iš http://www.thingiverse.com/thing:61994. Kažką derinant po plokšte gali palįsti koks laidukas ir užtrumpinti ją ir dar plokštės detalių galiukai gadina paviršius.

Dar šviežias

Dar šviežias

Ant stalo

Ant stalo

Apipjaustytas

Apipjaustytas

Prieš aprengiant, reikėjo įstrižai  nušlyfuoti  adruino plokštės kampus

Prieš aprengiant, reikėjo įstrižai nušlifuoti adruino plokštės kampus

Nušlifuota

Nušlifuota

Aprengtas

Aprengtas

Stringai

Stringai

Ant stalo

Ant stalo

Trumpas video

Tagged , , , . Bookmark the permalink.

4 Responses to RepRap Prusa V2 spausdina

  1. admin says:

    Programinės įrangos gamintojai matyt taip nusprendė daryti, kad spausdinamas visas sluoksnis (dėl sudėtingų figūrų gali būti sudėtinga tęsti spausdinimą, dėl spausdinimo galvutės išorinių matmenų). Dėl plastiko ore, matyt reikia dar derinti parametrus, bet šiaip tai ne problema.

  2. mindogas says:

    Sveikinu suderinus 🙂 Tarp kitko paspebejau viena daryka.. pabaigoje spausdinimo kuomet spausdinami fiksatoriu galai eidamas tarp ju spausdintuvas palieka plastika pereidamas oru. Cia taip turi buti? Kazkaip labai jau neoptimizuota, galetu programa pirma spausdinti viena laikiklio gala ir tik ji baiges gristi i sena auskti ir spausdinti kita. Taip butu ir greiciau ir gal siek tiek taupiau. Pamenu kai zaidziau su GCode buvo liksma paekspermentuoti su skripto optimizavimu. Spausdinant Arduino Uno PCB pavykdavo optimizuoti iki 30% CNC darbo laiko..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *