• Localization

Loginis analizatorius ir oscilografas

www.xoom.lt tiklapyje yra autoriaus straipsnis apie loginį analizatorių su cypress firmos čipu. Užtikau ebay plokštę su tokiu čipu CY7C68013A-56 plius EEPROM 24C128. Kol keliavo plokštė pagal šiame forume pateiktą medžiagą pasidariau plokštę. Naudojau tik dalį principinės schemos, palikau loginiams signalams apdoroti skirtą schemos dalį be DD4 mikroschemos. Taip pat palikau DD2, oscilografui.

Taip pat pagal šio straipsnio medžiagą pridėjau dar vieną EEPROM 24c168, gavosi du prietaisai viename. Mokroschemos kojeles ištiesinau ir uždėjau tiesiai ant jau esančios viršaus išskyrus 5 kojelę ir 7 (ją palikau kabėti ore). Jau įlituotos mikroschemos 5 kojelę atsargiai atkėliau nuo plokštės ir prie jos prilitavau laidą (atkelta kojelė nebegali liestis prie plokštės), taip pat prie uždėtos mikroschemos 5 kojelės prilitavau laidą. Trečią laiduką prilitavau prie rezistoriaus kuris buvo prijungtas prie plokštės EERPROM 5 kojelės. Paskui prie perjungiklio prilitavau pirmos EEPROM laiduką, vidurinis laidukas nuo rezistoriaus, trečias kitos EEPROM laidukas.

Dabar galima perjunginėti EEPROM, kam to reikia ? Ogi tam, kad Seleae firmos naujausiai Logic programai reikia, kad būtų galima įrašyti į EERPOM tam ir palikau 7 kojelę kabėti ore, nes plokštėje EERPROM 7 koja prijungta prie minuso (uždraustas įrašymas). Noriu atkreipti dėmesį, jei naudosite USB Suite programą tai naudokite tik su plokštės EERPROM nes jos negalima perrašyti, kitu atveju USB Suite perrašys EERPOM ir jūsų prietaisas nebeveiks. Taip pat su plokštės EERPROM veikia ir senesnės versijos Seleae firmos Logic programa.

Viską teisingai sujungus reikia įrašyti į EERPROM konfiguracijas. Parsisiunčiame iš čia failiukus ir išpakuojame. Instaliuojame CySuite su jos pagalba iš parsisiųsto katalogo Firmware į plokštės s EERPROM įrašome USBeeAXPro.iic failiuką, o į papildomai pridėtą Saleae Logic.iic failiuką. Jei viską atlikote teisingai prietaisas turėtų veikti iškarto.

Jei kartais dirbant su USBee nustatysite per didelį sample, bent jau mano atvejų programa “lūždavo”. Reikia pasileisti registro redaktorių ir pataisyti “NumberOfSamples” eilutę pvz:  15007744

Keletas foto

[stextbox id=”download” caption=”parsisiųsti”]Eagle failai[/stextbox]

Informacijos šaltiniai

www.xoom.lt

http://kazus.ru/forums/showthread.php?t=13724&highlight=usbee

http://we.easyelectronics.ru

 

Tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

2 Responses to Loginis analizatorius ir oscilografas

  1. Donatas says:

    Rašydamas apie EEPROM kojas tai geriau vartok jų tikrus pavadinimus, o ne išvadų numeraciją. Ir konkrečiai schema pridėk, bus visiem labai aiskų kokias kojas tu ten “kryžminai”. Čia tik šiaip pastebėjimas ateičiai 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *