• Localization

Oscilografas Rigol DS1052E ir jo matavimo ribų praplėtimas

Pagaliau įsigijau oscilografą, tai kogero visų radijo mėgėjų svajonių objektas. Pasirinkau  DS1052E oscilografą, dėl nedidelės kainos iš vienos populiaros parduotuvės Klaipėdoje. Tuo metu jam buvo taikoma nemaža nuolaida, dėl kurios praktiškai neapsimokėjo siųstis iš ebay ar kitų elektroninių parduotuvių, plius garantija.

Deja garantija pasibaigė po kelių dienų. Remontavau dujinį katilą, pasileido vanduo iš sujungimo ir užpylė oscilografą, teko jį ardyti, kad galėčiau išdžiovinti. Išdžiovinau oscilografą (prapučiau viską su suspaustu oru), pajungiau – veikia.

Taigi garantijos nebėra galima jį truputi patobulinti, t.y praplėsti matavimo ribas nuo 50MHz iki 100MHz. Pagal šio forumo rekomendacijas viską atlikus teisingai, oscilografas iš DS1052E tapo DS1102E.

Oscilografas iki “updeito”, matote Model: DS1052E. 

atkreipkit dėmesį į Time:5.000ns (buvo minimali riba)

Oscilografas po “updeito”, matome Model: DS1102E

ir atkreipkit dėmesį į Time:2.000ns

Ribų praplėtimas pavyko, tik neturiu su kuom patikrinti.

Tagged , , , , . Bookmark the permalink.

5 Responses to Oscilografas Rigol DS1052E ir jo matavimo ribų praplėtimas

 1. xoom says:

  Ale nebloga FW versija išlikusi lietuvoje parduodamų skopų 🙂
  iš užsieninių e-parduotuvių būna gan aukštesnės versijos, kurioms nulaužti reikia įdėti daug daugiau darbo jei išvis pavyksta 🙂

  P.S. Neblogą išbandymą apturėjo skopas 😉

 2. Zhalias says:

  Kokioj parduotuvej pirkai? Ir kiek kainavo , kad neapsimoka pirkti is DX 345$? Lemonoj tai 1240 Lt.

  • admin says:

   Tai jei dar pro muitinę nepraeitų, dasidetų apie 190lt. Plius su garantija problemos. geriau dameti truputi daugiau, bet turi iš LT. Čia mano asmeninė nuomonė. Pirkau jūsų minėtoje parduotuvėje.

   • Zhalias says:

    Del garantijos. As vistiek ji iskart zadu, kaip sakai, “praplesti matavimo ribas”. Automatiskai garantijos nera. O is DX ir su muitu bus truputi pigiau. Beje Tamsta irgi jau be garantijos sedi.

    • admin says:

     na, kaip rašiau aš garantiją praradau kai netyčia užpyliau vandeniu remontuojant dujinį katilą. Reikėjo ardyti ir sausinti, teko pažeisti garantinį lipduką, tuo pačiu padariau ir ribų praplėtimą, nes garantijos jau kaip ir nebebuvo. Ribų nebūčiau praplitinėjęs, jei nebūtų reikėję pažeisti garantijos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *