• Localization

RAMPS (mano versija)

IMGP1994

“motininė plokštė”

 Valdyti variklius, kaitinimą, aušinimą,  galines ašių padėtis, perduoti termo daviklių duomenis reikalinga “motininė plokštė”, kuri sujungiama su Arduino Mega plokšte.

 Plokštė daryta pagal RAMPS v1.4 plokštės schemą, dariau pagal save. Plokštė vienpusė, todėl neišvengiau trumpiklių. Palikau, tik XYZ ašių žemutinių padėčių jungiklius ,  “reset” mygtuką, XYZ variklių valdymo jungtis (enable, dir, step, gnd), termodaviklių jungtis, maitinimo šaltinio išjungimo/įjungimo jungtis, arduino plokštės papildomo maitinimo jungtis, galinių padėčių jungiklių maitinimo jungtis.

IMGP1992

IMGP1991

 Kadangi neturėjau reikiamų tranzistorių kaitinamo stalo, kaitinimo galvutės, ventiliatorių valdymui, o turimi labai kaito tai aš juos iškėliau, ant atskiros plokštės.

Kaitinimo, aušinimo valdymo plokšė

Kaitinimo, aušinimo valdymo plokšė

IMGP1998IMGP1999

[mantra-button-color url=”http://giedriausweb.lt/wp-content/uploads/delightful-downloads/2013/08/RAMPS.7z” color=”#47AFFF”]Eagle byla, RAMPS plokštės variantas[/mantra-button-color]

[mantra-button-color url=”http://giedriausweb.lt/wp-content/uploads/delightful-downloads/2013/08/Kaitinimas.7z” color=”#47AFFF”]Eagle byla, kaitinimo valdymas[/mantra-button-color]

Tagged , , , . Bookmark the permalink.

3 Responses to RAMPS (mano versija)

 1. Mindogas says:

  Is to RAMPS cia liko tik interfeiso plok6t4 realiai 😀 Varikliams kaip suprantu naudoji pries tai gaminta valdikli su PIC?

  • admin says:

   Taip, Tu visiskai teisus. Varilklius valdau su pries tai aprasytu valdikliu, nes pas manes buvo bipoliariniai varilkliai, kuriuos aisku galima jungti ir kaip unipoliarinius. Bet nebuvo noro laukti kol is kinijos pareis valdikliai, tai gaminausi pats.

   • Mindogas says:

    Na jo, kinija leta ir kartais net neatsiuncia. Kazkada pamenu gaminau Ultimaker PCB tai patiko tas visko sutalpinimas į viena plokstę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *